Paslaugos

Mes teikiame visas reikalingas paslaugas
parinkti reikalingą sistemą, įdiegti,
apmokyti, konsultuoti ir naujinti

Pasidalinsime per daugiau kaip 20 darbo metų sukaupta patirtimi

Kuo galime padėti?

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programos, diegimas, programavimas, konsultavimas, apmokymai ir kitos su tuo susijusios paslaugos

Programos parinkimas

Parinksime tinkamiausią programos konfigūraciją, optimalų darbo vietų skaičių, tinkamiausius sprendimus jūsų verslui.

Konsultavimas

Patyrę konsultantai padės spręsti specifinius apskaitos ir verslo automatizavimo klausimus.

Programavimas

Sutartais terminais sukursime verslo procesus optimizuojančias funkcijas, integruosime skirtingas sistemas verslo valdymo sistemoje ar mobilioje aplikacijoje.

Diegimas

Komandoje su užsakovų darbuotojais analizuojame poreikiu, projektuojame sprendimus, suprogramuotus sprendimus įdiegiame užsakovo aplinkoje, apmokome darbuotojus.

Apmokymai

Patyrę konsultantai mokymų klasėje arba nuotoliniu būdu apmoko, o vėliau konsultuoja susidūrus su nauja verslo situacija.

Pagalba ir Naujinimai

Įdiegus sistemą klientai konsultuojami, o jų naudojamos sistemos naujinamos dėl pasikeitusių įstatymų reikalingu funkcionalumu.

Sprendimai įvairiems verslams

Per daugiau kaip 20 veiklos metų sukūrėme šimtus įvairiausių automatizacijos, integracijos ir robotinių procedūrų sprendimų įvairioms verslo šakoms ir procesams.

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.

Reikia pagalbos? Susisiekite

Susisiekite, jei reikia konsultacijos, norėtumėte užsakyti programos demonstraciją ar domina konkretus verslo procesu automatizavimo sprendinys.

X