1C ERP su darbo užmokesčiu Lietuvai


Optimalu - Greita - Patikima

1C ERP VERSLO VALDYMAS

SPRENDIMAI 1C VERSLO VALDYMAS PLATFORMOJE

Didmeninė ir mažmeninė prekyba, Paslaugos, Gamyba

Bitrix24 CRM system

The Only Business Software You'll Need

1C PERSONALAS IR DARBO UŽMOKESTIS
LIETUVAI

Nuoma palankiomis sąlygomis

MOBILIOS APLIKACIJOS DARBUI SU 1C ERP VERSLO VALDYMAS

Įvairūs sprendimai: Vadovams - Vadybininkams - Vairuotojams -

1C ERP Verslo valdymas funkcionalumas

Didžioji knyga

Sąskaitų planas pagal VAS ir galimybė sąskaitų planą pasikoreguoti pagal savo poreikius. Kiekvienai DK sąskaitai galima priskirti po kelis skirtingus skirtingus subkonto (kaštų centrus). Reglamentuotos ataskaitos: Pelno (nuostolių) ataskaita pagal VAS, Balansas pagal VAS, PVM deklaracija, Intrastatas, GPAIS. Tiesiai iš sistemos eksportuojamos ataskaitos SAM (1SD, 2SD, 9SD, NPSD, SAM, 12SD, GPM313 ir kt.) VMI: FR0572, FR0573. PVM apskaita pagal 96 straipsnį, ISAF, IVAZ, SAF-T. Buhalterinė apskaita - perėjimas iš vienos ataskaitos į kitą/ skverbimasis gilyn- drill down funkcija; Pasirinktos Didžiosios knygos (toliau DK) sąskaitos priskirimas Kontrahentų grupei, Kontrahentui, Nomenklatūros grupei, Nomenklatūrai; Galimas valiutos perkainojimas pasirinktai valiutai, pasirinktai DK sąskaitai, pasirinktam kontrahentui; Operacijos įvedimas rankiniu būdu.

Ilgalaikis turtas

IT įregistravimas, IT modernizacija, IT perkėlimas, IT inventorizacija, IT pardavimas, IT nurašymas, IT amortizacijos sustabdymas. Būsimųjų laikotarpių sąnaudų mėnesinis paskaičiavimas; Ataskaita: Mokestinio ir finansinio IT nusidėvėjimo palyginimas.

Atsiskaitymai ir atskaitingi asmenys

per banką, kasą. Atsiskaitymo dokumentus galima pasirinkti pagal Operacijos rūšį, ir reikės užpildyti tik tai operacijos rūšiai reikalingus laukus dokumente. Pinigų priėmimo kvitų apskaita, Bankų eksportas- importas pagal SEPA.
Atskaitingi asmenys nereikalingas išlaidas/pajamas patvirtinančių dokumentų pakartotinis įvedimas į Avansinę apyskaitą -duomenys ateina tiesiai iš pirminių dokumentų. Prekių ir paslaugų gavimo dokumentai apmokėti atskaitingų asmenų atsivaizduoja Kontrahento tarpusavio atsiskaitymų apskaitos kortelėje. Taip pat Avansinėje apyskaitoje galima įvesti operacijas iš kurių kuriasi Didžiosios knygos įrašai.

Pardavimai

Pirkėjų užsakymai (spalvinimas pagal statusus), Prekių ir paslaugų realizacija, Grąžinimas, Perkainavimas, Brūkšninių kodų naudojimas, analizė įvairiais pjūviais, grupinis kasmėnesinių sąskaitų formavimas ir išsiuntimas.
CRM/SRM - darbo su pirkėju/ tiekėju istorija, el paštas, klasifikavimas, kalendorius/darbų planavimas, užduotys/priminimai.

Pirkimai

Užsakymai tiekėjams, Gavimai, Papildomų sąnaudų gavimas, Grąžinimas tiekėjui, Užklausos tiekėjams ir konkursavimas, Užsakymų tiekėjams prekės tiekėjo kalba, tiekėjo kodais, automatinis valiutų kursų importas.

Kainodara

Kainoraščiai ir Nomenklatūros kainos, Nuolaidos, kontrolė ir draudimas parduoti pigiau nei nustatytas lygis, pirkti brangiau nei nustatyta pirkimo kaina. Skirtingų lygių kainų apskaičiavimas pagal formules.

Sandėlio operacijos

Perkėlimas, Nurašymas, Pajamavimas, Inventorizacija, Komplektavimas, Iškomplektavimas, Persirūšiavimas ir persirūšiavimui galimų variantų atrinkimas, prekių serijos, galiojimo laikai. Sujungiama su įvairia technine įranga: brūkšninių kodų skeneriais, duomenų kaupikliais, kompiuterinėmis kasomis, elektroninėmis svarstyklėmis.

Komplektacija ir Gamyba

Pagal nustatytas gaminio sudėtines dalis atliekamas gaminio komplektavimas ir iškomplektavimas.

Sutartys ir automatizuotas darbas su skolininkais

Sutartys - atsiskaitymo dienos, kredito suma, avanso dysis, pirkimo/pardavimo pamėnesiniai įsipareigojimai, abonentinės sutartys, kelių sutarčių su skirtingomis sąlygomis galimybė tam pačiam klientui
Automatizuotas darbas su skolininkais: draudimai parduoti esant atsiskaitymų pažeidimams ir išimtys patikimoms įmonėms; grupinis skolų suderinimo aktų sukūrimas ir išsiuntimas el paštu; trijų griežtumo lygių priminimų žinutės el paštu.

Programos ir Sistemos s administravimas

Robotizacija ir automatinės sistemos funkcijos.

Planavimas

Planavimas - pardavimų, pirkimų planavimas ir ataskaitos.

CRM / SRM

CRM/SRM - darbo su pirkėju/ tiekėju istorija, el paštas, klasifikavimas, kalendorius/darbų planavimas, užduotys/priminimai.

Kita

Mechanizmas automatinių ataskaitų išsiuntimui nustatytu periodiškumu (ataskaitos programuojamos atskirai); vartotojų sąsaja galima lietuvių ir rusų kalbomis. Sąsaja anglų kalba ruošiama. Esant poreikiui galima pridėti kitas kalbas. Galimybė prikabinti/prisegti bylas prie įvairiausių programos įrašų ir dokumentų. Registracijos žurnalas tiksliai atliktų pakeitimų kontrolei. Periodo užrakinimas. Įrankis grupiniam sistemoje esančių sąrašų ar dokumentų pakeitimui.

Papildomos integracijos

Papildomos integracijų galimybės: integracija su el dokumentų apsikeitimo sistemomis Edisoft ir Omniva, Fitek ir kt., integracija su WooCommerce, Bitrix, OpenCart ir kt internetinėmis parduotuvėmis, integracija su siuntų tarnybomis Venipak, DPD, LP Express ir kt, integracija su sandėliavimo sistemomis Equinox ir 1C WMS, integracija su išorinėmis CRM sistemomis Bitrix24 ir kt, integracija su informacinėmis sistemomis www.rekvizitai.lt, google ir kt, integracija su adresų, maršrutų valdymo sistemomis OpenStreet maps, Google maps ir kt, integracija su bylų saugojimo servisais OneDrive, DropBox ar kt, integracija su daiktų interneto duomenų sistemomis ir t.t.

Personalo ir Darbo užmokesčio apskaita

Personalo apskaita - darbo sutartis, personalo perkėlimas, atleidimo dokumentas, LR profesijų klasifikatorius, komandiruočių apskaita.
Darbo užmokesčio apskaita - įvairūs priskaitymai/išskaitymai (premijos, vienkartiniai priedai, priemokos, pašalpos, vykdomieji raštai ir kt); privalomi atskaitymai; sukauptos/ nepanaudotos atostogos, atsiskaitymo lapelių spausdinimas ir grupinis/pavienis išsiuntimas el paštu; išmokėjimų formavimas ir DU sąrašo eksportas į banką pervedimui. Darbo laiko valdymas: darbo grafikai, darbo laiko apskaita (tabeliai), suminė darbo laiko apskaita, neatvykimų apskaita.

Portfolio

Naujienos                    Straipsniai                    Webinarai                  

Sprendimai įvairiems verslams

Per daugiau kaip 20 veiklos metų sukūrėme šimtus įvairiausių automatizacijos, integracijos ir robotinių procedūrų sprendimų įvairioms verslo šakoms ir procesams.

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.

Mobilios aplikacijos

Vadovui                  Vadybininkams                  Vairuotojams

Mobilus vadybininkas

Mobili aplikacija

Pardavimo automatų (vendingo) vadybininkas

Mobili aplikacija

Užsakymų pristatymo maršrutizacija

Mobili aplikacija

Reikia pagalbos? Susisiekite

Susisiekite, jei reikia konsultacijos, norėtumėte užsakyti programos demonstraciją ar domina konkretus verslo procesu automatizavimo sprendinys.

X